O firmie

Projekt osiedla

Jesteśmy firmą, która pasję do tworzenia połączyła z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów i mieszkań, tworząc unikalną ofertę deweloperską skierowaną na rynek Trójmiejski.

W swoim profesjonalizmie dążyliśmy do skompletowania wysoko wykwalifikowanej ekipy budowlanej, pracującej wyłącznie na najlepszym na rynku sprzęcie. Dzięki temu nasze realizacje osiągają najwyższy poziom wykonania, łącząc wysoki standard wykończenia z konkurencyjną ceną dostosowaną do wymagań klientów.

Nasza najnowsza oferta "Nowe Banino" skierowana jest do osób, dla których istotna jest bliska odległość od Trójmiasta. Domy w Baninie są w szczególności idealne dla osób poszukujących swojego miejsca na Ziemi, spokojnego, kameralnego oraz prywatnego, które stworzy idealną alternatywę dla zatłoczonych osiedli Gdańska. Nasza oferta obejmuje również mieszkania w Gdyni.

„Dom Moich Marzeń” - bo w tworzeniu kierujemy się pasją.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ