Domy od dewelopera w okolicy Gdyni

Szukając idealnego mieszkania w Gdyni, warto zastanowić się nad wyborem domu deweloperskiego w Baninie. Ta malownicza miejscowość położona w pobliżu tego miasta portowego to spełnienie marzeń dla tych, którzy zechcieliby połączyć funkcyjność i produktywność życia w mieście z niezależnością i spokojem mniejszej miejscowości. Banino bowiem, jak rzadko które miejsce, łączy w sobie inwestycje i infrastrukturę miejską z dobrym zagospodarowaniem terenów zielonych i rekreacyjnych. To, co wyróżnia Banino na tle innych miejscowości to jego stały rozwój, który czyni go jednym z najchętniej wybieranych celów przeprowadzki mieszkańców Trójmiasta. Tylko tutaj możesz liczyć na tak stabilną i pewną przyszłość.

Skwer w Gdyni

Nowe domy zaraz obok Gdyni

Wydawać by się mogło, że dom w Gdyni to luksus dla wybranych, ale za cenę kilkupokojowego mieszkania spokojnie postawić można wysokojakościowy dom w Baninie, który cieszyć będzie przez długie lata. Taki wybór to decyzja na pokolenia, która zapewni komfort własnego lokum wszystkim członkom najbliższej rodziny. Przenosząc się w tę okolicę, nie wyprowadzasz się tak naprawdę z Gdyni, a jedynie podnosisz komfort swojego życia, nadal pozostając blisko centrum wielkiej metropolii.

Zamieszkiwanie poza miastem pozwala na efektywniejszy wypoczynek, przede wszystkim na świeżym powietrzu. Żadne mieszkanie nie zagwarantuje bowiem tego, co daje dom od dewelopera w Baninie: spokoju, ciszy, własnego ogródka, który z powodzeniem stanie się idealnym miejscem wypoczynku czy najpiękniejszym ogrodem kwiatowym. Cena i komfort nowego lokum czyni tę ofertę jedyną i wyjątkową.

powierzchnia liczba pokoi działka cena dostępność zakończenie budowy
Etap I POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap II POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap III POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap IV POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap V POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap VI POKAŻ (sprzedaż zakończona)
VII POKAŻ (16 dostepnych)

*do domu należy doliczyć cenę miejsca postojowego w wysokości 5.000 zł

Z domu od dewelopera w Baninie wszędzie blisko - także do Gdyni

Warto zauważyć, że dojazd z Banina do centrum Gdyni zabiera naprawdę niewiele czasu. Te kilkanaście minut porównać można z podróżą pomiędzy jednym a drugim końcem starówki Wrocławia, czy przejazdem całej trasy linii metra w Warszawie. Zmotoryzowani docenią idealną trasę samochodową, zwolennicy komunikacji miejskiej natomiast dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportu publicznego: tak autobusowego, jak i kolejowego.

30 min autem

Pół godziny to naprawdę niewiele, a po drodze mijamy malownicze Jezioro Tuchomskie, z jedną z najwspanialszych plaż w okolicy i ogródki działkowe.

60 min autobusem do Gdyni

W środowisku miejskim taki czas często wystarcza jedynie, by dojechać z jednej części metropolii do drugiej. Tutaj gwarantuje dojazd do bezpiecznej i cichej okolicy niezanieczyszczonej smogiem i gwarem tłocznych ulic wielkiego miasta.

90 min rowerem

Odwiedzenie centrum Gdyni to dobry pretekst również do wycieczki rowerowej. Fani kolarstwa na pewno ucieszą się z przystępnej drogi i zachwycających widoków na trasie.

Sama komunikacja pomiędzy Gdynią a Baninem to nie jedyna zaleta. Domy w tej okolicy wyróżniają się równocześnie komfortem usług dostępnych na miejscu. Dzięki dobrze rozplanowanej infrastrukturze miejskiej Twój dom stanie się prawdziwym centrum ogniska domowego, a czas zaoszczędzony na unikaniu niepotrzebnych wypraw do miasta przeznaczyć można na odpoczynek z rodziną, przyjaciółmi, spełniając się w swoim ulubionym hobby.

2 min autem

Szkoła podstawowa i przedszkole, sklep spożywczy, stomatolog, stacja paliw, hotel i klinika dla zwierząt, apteka, myjnia samochodowa – wszystko to tuż pod ręką!

5 min autem

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się prywatne przedszkole oraz place zabaw (Madagaskar Wyspa Zabaw i Pakus), stadnina, studio pilates i serwis samochodowy.

Zadzwonimy do Ciebie

Zostaw dane a my oddzwonimy

Zielona strona Gdyni - domy w okolicy miasta

Położone niedaleko Gdyni Banino stanowi zieloną wyspę Trójmiasta, doskonale radząc sobie z odpowiedzialnym gospodarowaniem terenami zielonymi, co w obecnych czasach jest nader ważne. W jego pobliżu znaleźć można idealne plaże i kąpieliska, jak choćby to przy Jeziorze Tuchomskim, jak również okolice bardziej malownicze, idealne na rodzinny piknik na łonie natury: Głębokie Jezioro czy Jezioro Osowskie. Dla osób związanych ze sportami zimowymi miłym udogodnieniem będzie z całą pewnością działanie Stacji Narciarskiej Paczoskowo w pobliskim Kosowie.

Godnymi uwagi są także lokalne działania związane z ekologią, jak na przykład rekordowe zbiórki ekologiczne – wybór Banina, to wybór lepszej przyszłości dla całej rodziny. To miejsce zaprojektowane tak, by jak najlepiej współgrać z naturą, zapewniając możliwość aktywnego odpoczynku – to najlepsza alternatywa dla mieszkania w Gdyni.

Rekreacyjne tereny Banina

Miejscowość Banino to miejsce, które jak żadne inne dba o swoich mieszkańców szczególnie w sferze rekreacji. Jak dotąd planowane inwestycje obejmują 22 tysiące metrów kwadratowych terenów rekreacyjnych w tym: scenę, stoły tenisowe, place parkowe z grillem i stolikami czy cztery boiska i liczne place gier i zabaw. Całość planowanych inwestycji ma być dla mieszkańców dostępna nieodpłatnie przez całą dobę. Z wykonanych już elementów tego planu inwestycyjnego wymienić można parkową siłownie i place zabaw. Wśród elementów działających na korzyść wypoczynku sportowego należy wspomnieć o szkole nauki karate i szkółce tenisowej.

Nowoczesne i komfortowe Banino cieszy się stale rozwijającym się Ośrodkiem Zdrowia, który wyposażony jest w nową windę i jeden z najnowocześniejszych sprzętów do USG. W pobliżu naszych domów deweloperskich wciąż rozwija się Skwer Banino, który już w tej chwili poszczycić się może jednym z największych hipermarketów sieci Lidl i wyjątkowo obszernym kompleksem handlowo-usługowym.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ