Nowe domy szeregowe Gdańsk Banino

W świecie ciągłych zmian, który nieustannie przyspiesza, ciężko jest o odpowiednie miejsce, w którym można by odpocząć. Nie chcemy jednak rezygnować z wygód nowoczesności i postępu. Mieszkańcy Trójmiasta i okolic, chcąc osiągnąć idealną równowagę, wybierają Banino jako najlepsze miejsce na przeprowadzkę.

W tej okolicy znajdziesz wszystko: od szkół i przedszkoli począwszy, poprzez nowoczesne rozwiązania ekologiczne i infrastrukturalne, na dobrej opiece medycznej dla ludzi i zwierząt domowych skończywszy. To przestrzeń, którą wciąż można odkrywać na nowo, ciesząca się świeżością i czystością, a równocześnie wyprzedzająca potrzeby swoich mieszkańców. Już teraz możesz liczyć na stały rozwój i komfort lepszego jutra w tanich szeregowych domach.

Domy w Gdańsku

Nowe i tanie domy deweloperskie w Gdańsku

Dzięki nowoczesnemu podejściu i stale rozbudowywanej infrastrukturze możemy zapewnić Państwu domy deweloperskie w pobliżu Gdańska w cenie dużo niższej niż mogłoby się wydawać. Dzięki obecnej ofercie za cenę kilkupokojowego mieszkania w mieście postawić można wspaniały dom na długie lata, być może na całe pokolenia. Najlepszy deweloper za niewielką cenę zapewni Państwu i bliskim Wam osobom ciepło domowe oraz możliwość wypoczynku i oderwania się od miejsca pracy. Dom, który w przeciwieństwie do wielu mieszkań z rynku wtórnego, nie był wcześniej przez nikogo zamieszkany, będzie idealną okazją, by stworzyć własną przestrzeń, do której zawsze będziecie chcieli Państwo wracać. Dzięki własnemu ogródkowi możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni relaksu również na świeżym powietrzu oraz spełnienie marzeń o niebanalnym kwiecistym ogrodzie czy niewielkiej przydomowej hodowli świeżych ziół, o które tak ciężko w centrach dużych miast.

powierzchnia liczba pokoi działka cena dostępność zakończenie budowy
Etap I POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap II POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap III POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap IV POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap V POKAŻ (sprzedaż zakończona)
Etap VI POKAŻ (sprzedaż zakończona)
VII POKAŻ (16 dostepnych)

*do domu należy doliczyć cenę miejsca postojowego w wysokości 5.000 zł

Nowy dom w Baninie to wciąż mieszkanie w Gdańsku

Nie ma powodu do obaw o odległości, które tylko z pozoru wydają się znaczące. Deweloperzy nie bez przyczyny akurat to miejsce wybrali na obiekt swoich inwestycji! Dzięki idealnej infrastrukturze komunikacja na linii Banino–Gdańsk należy do jednych z najprzyjemniejszych. Jak zauważyć można poniżej, czas, jaki zajmuje przejazd do centrum Gdańska, nie różni się znacząco niż czas przejazdu pomiędzy poszczególnymi dzielnicami Warszawy, Wrocławia, Krakowa i innych wielkich metropolii – jednak to właśnie proponowane przez nas miejsce zapewnia komfort znacznie większy niż jakiekolwiek osiedle blokowisk w dzielnicy dużego miasta!

30 min autem z domu w Baninie

Droga do Gdańska zajmie Ci jedynie pół godziny, a dojazd do lotniska to jedynie 20 minut.

45 min rowerem do Gdańska

Trasę pomiędzy miejscowościami pokonać można też rowerem. Dla osób preferujących tę formę aktywnego spędzania czasu droga ta będzie przyjemnością.

60 min autobusem

To tyle, co trasa z jednego końca miasta na drugi. Malowniczy krajobraz za oknem z pewnością umili podróż, a bardzo częste połączenia pomiędzy miejscowościami nie pozostawią Cię nigdy bez możliwości powrotu.

Ponadto, dzięki dobrze rozplanowanym inwestycjom, Banino pozwala również na skorzystanie z większości usług na miejscu, dzięki czemu czas na dojazdy do centrum Gdańska poświęcacie Państwo tylko wtedy, kiedy czujecie taką potrzebę – nie tracąc go, kiedy jest pora na odpoczynek i wspólne chwile z rodziną.

2 min autem

Cztery restauracje, hotel i klinika dla zwierząt, stomatolog, stacja paliw, myjnia, apteka, szkoła podstawowa i przedszkole, sklep spożywczy – wszystko to zlokalizowane jest w promieniu 150 metrów.

5 min autem

Place zabaw: Madagaskar Wyspa Zabaw i Pakus, stadnina, przedszkole prywatne, serwis samochodowy, studio pilates.

Zadzwonimy do Ciebie

Zostaw dane a my oddzwonimy

Dom szeregowy w Baninie oazą spokoju

Przestrzeń tej niezwykłej miejscowości przyciąga nie tylko ze względu na tanie domy, ale również z powodu inwestycji, i to nie byle jakich, bo wśród planowanych przedsięwzięć wyliczyć można, chociażby 22 tysiące metrów kwadratowych terenów rekreacyjnych, a na nich między innymi: cztery boiska, scena, stoły tenisowe, place gier i zabaw, place parkowe z grillem i stolikami. Wszystko dostępne dla mieszkańców bezpłatnie. Do tej pory powstały już siłownia parkowa i place zabaw.

Dostępne są tu również sportowe ośrodki dla młodzieży i dorosłych, jak choćby szkółka tenisowa czy szkoła nauki karate. Ani zakupy, ani dostęp do służby zdrowia również nie jest problemem: w pobliżu naszych domów deweloperskich prężnie rozwija się Skwer Banino, łączący w sobie kompleks handlowo-usługowy i jeden z największych w Polsce hipermarket Lidl. Niedaleko znaleźć też można Ośrodek Zdrowia, który wyposażony jest od niedawna w nową windę i jeden z najnowocześniejszych sprzętów do USG. Wszystko, czego można zapragnąć, znajduje się w tej okolicy na wyciągnięcie ręki – gwarantuje ci to najlepszy deweloper!

Dom w Gdańsku blisko natury

Pięknie położony dom w Baninie to lokalizacja idealna nie tylko ze względu na prężnie rozwijającą się infrastrukturę i bliskość z miastem, ale także ze względu na rozległe tereny zielone przylegające do samej miejscowości. W odległości średnio 20 minut samochodem znaleźć można Jezioro Tuchomskie idealne na wypoczynek z rodziną, malownicze Jezioro Osowskie i równie urodziwe Głębokie Jezioro. Fanów sportów zimowych z całą pewnością ucieszy też bliskość Stacji Narciarskiej Paczoskowo w pobliskim Kosowie. Godzinę drogi od samego miasta znajduje się też jeden z ciekawszych parków narodowych związany z Jarem Rzeki Rudni.

Okolice cieszą się bardzo dobrą renomą ze względu na rzetelne podejście do kwestii ekologicznych, co w dzisiejszych czasach pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wybierając nasz nowy dom w Baninie, wybierasz lepsze jutro, świeże powietrze, zaangażowanie lokalnych społeczności, dobrą edukację dzieci i młodzieży i możliwość aktywnego, zdrowego wypoczynku sportowego.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ